Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Aborted (bel), Entombed A.D. (swe), Baest (den)

L 26.10.2019 kell 19:00

26. oktoobril kütavad Tapperis „Hell Over Europe III“ turnee raames Eesti publiku üles metali legendid Aborted ja Entombed A.D. Nendega ühineb ka kiirelt kuulsust koguv Baest.

Belgia surmametalit mängiv Aborted on karjääri jooksul välja andnud 10 stuudioalbumit. Neist värskeim, eelmisel sügisel ilmunud „TerrorVision“ on frontmani ja vokalisti Sven “Svencho” de Caluwe’i sõnul tõeline õnnestumine: „Oleme uhked plaadile jõudnud lugude üle, aga ka nende üle, mis albumile ei jõudnud.“ Ehk tulevad seni avaldamata lood Tallinnas esitlusele?

Stockholmist pärit Entombed A.D. alustas tegevust pärast kunagise skandinaavia raske muusika lipulaeva Entombed laiali minekut aastal 2014. Nüüd soovivad nad pühendada rohkem aega fännidele ja tuuritamisele. 30. augustil ilmub neil kolmas kauamängiv, mis eesti publikule ka ette kantakse.

Baest on tegutsenud vaid neli aastat, kuid vana kooli death metalit mängivad nad suurepäraselt! Tegemist on väga ambitsioonika bändiga, kelle tulevase tähelennu algusele tasub kindlasti tunnistajaks tulla.

Piletid kontserdile on saadaval Ticketeris, Tallinnas kaupluses Stanford Music ja Tartus pubis Underground (alates 31.05)

Detailid

Kuupäev:
L 26.10.2019
Aeg:
19:00