Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Alestorm (sco) + Skálmöld (isl)

L 2.03.2019 kell 19:00

25€ – 30€

Piraadimetali bänd Alestorm seilab kevadel Eestisse

Laupäeval, 2. märtsil esineb Tallinna klubis Tapper power-folkmetali bänd Alestorm Šotimaalt.

Piletid siit alates reedest:
https://www.piletilevi.ee/eng/tickets/muusika/heavy/alestorm-skalmold-bootyard-bandits-klubis-tapper-273166/?&design=piletilevi

Kõige sügavamatest, tumedamatest Kariibi mere sügavustest tuleb Teie poole Alestorm, joobunud bänd eepilise palvega juua Teie õlled, varastada Teie rumm, et olla parim bänd kes eales seitsmel merel seilanud.
Kui aegade alguses said nad mängida vaid Ida-Šotimaa väljadel farmiloomadele, on Alestorm suutnud areneda rahvusvaheliseks peomasinaks suurimatel festivalidel ja muusika edetabelites oma kaasahaarava stiiliga, milles nimetavad nad oma zanri- piraadimetaliks.

Kuidagi on nad suutnud mõjutada sadu tuhandeid inimesi, Uus-Meremaalt Argentiinani, Argentiinast Leeduni ning kõikjalt selle vahelt (välja arvatud Paraguai), et on lahe kanda piraadimütsi ning laulda koos tobedaid laule purju jäämisest ja laevade varastamisest.

Nüüd saame seda lõpuks kõik koos taas teha! Alestorm esines viimati Eestis 2010. aastal koos Sabatoniga. 2. märtsil kohtume me klubis Tapper.
Lisaks Alestormile samal laeval Islandi folkmetali sõdurid Skálmöld ning Bootyard Bandits Inglismaalt.

Piletid Alestormi, Skálmöldi ning Bootyard Banditsi kontserdile tulevad müügile reedel, 14. detsembril kõigis Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Erisoodusega fännipiletid saadaval samal päeval Tallinna pubis Woodstock!

Üritus on vanusepiiranguta.
Uksed avatakse kell 19:00
Üritust korraldab Bad Promotions Estonia

Lingid:
https://alestorm.net/
https://www.youtube.com/watch?v=f55CqLc6IR0
https://www.youtube.com/watch?v=ggyC0FOzqHM
https://www.youtube.com/watch?v=th4Czv1j3F8
https://www.youtube.com/watch?v=hJ_eVIZkjZE

Detailid

Kuupäev:
L 2.03.2019
Aeg:
19:00
Hind:
25€ – 30€