Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Belphegor (AT) + support

R 24.09.2021 kell 08:0019:00

25€
Damn.Loud esitleb: Klubis Tapper esineb Euroopa black metali legend Belphegor!
24. septembril esineb klubis Tapper kultuslik Austria metalbänd Belphegor. End satanistliku death ja black metali kunstnikeks nimetav grupeering sai alguse 1993. aastal. Sellest ajast alates on nad korduvalt tuuritanud üle maailma, sealhulgas muljetavaldavad kümme tuuri Põhja-Ameerikas ja lugematuid tuure ja festivaliesinemisi Euroopas. Eestisse jõuavad nad oma Baltikumi minituuri raames.
Tuntud vastuoluliste sõnumite ja anti-kristliku imagoloogia poolest on bändiga kaasas käinud kerge skandaalsus, mis kulmineerus 2016 Venemaa tuuri ära jätmisega Venemaa õigeusu kiriku võimude poolt. Pea kolmekümne tegutsemisaasta jooksul pole aga nende hoog raugenud ning rituaalne tume surmamuusika kütab jõudsalt, seda tõestab nende viimane üllitis “TOTENRITUAL”. Eestis käis Belphegor viimati 2009 ning arvestades praegust seisu on tegemist lähiaja suurima metalkontserdiga.
Nende võimas live show ei tohiks jätta külmaks ühtegi tulihingelist raskemuusika austajat, ei tasu elamusest ilma jääda! Piletid on müügil Ticketeris ning kiiremad saavad soetada neid 25€ eest.
Vii ennast kurssi siit:
https://www.belphegor.at/
https://www.facebook.com/belphegor
https://www.youtube.com/watch?v=tyDaEXtnYIo
—-
Üritusel kontrollitakse teie tervisetõendi olemasolu, mis tõendab COVID-19 vastu vaktsineerimist, viiruse läbipõdemist või negatiivset testi. Tõendi saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ja see kehtib koos isikut tõendava dokumendiga. Info kohapealse kiirtestimise kohta on varsti tulekul.

Detailid

Kuupäev:
R 24.09.2021
Aeg:
08:0019:00
Hind:
25€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/1216692385514261