Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

GORESOERD, MÖRT, STRYCH:9 – Tapperi aastalõpukas!

L 18.12.2021 kell 18:00

15€
18. detsembril toimub Tapperi viimane tänavune live. Jabur mõeldagi, et klubi sai 2021 jooksul pakkuda püünet vaid ühele tuuritavale bändile – nimelt Belphegor – ja ka kodumaiste tegijatega tuli hoog sisse alles viimastel kuudel. Kuid seda suurem heameel on tõmmata joon alla niivõrd rasvaselt!
GORESOERD on alustanud tööd oma kuuenda stuudioalbumi kallal ja Tapperis tähistavad mehed ka muidu tegusa aasta lõppu. Visake kindlasti silm ja kõrv peale bändi verivärskele üllitisele “Eksortsist” ja nautige selle esmaesitlust Tapperi livel!
MÖRT ilmutas sellel suvel debüütalbumi “Pangetäis bängereid”, kümneloolise vasakule huumoriga kurioosumi, millega juhtus hirmus asi – hakkas kõigile jõhkralt meeldima, live-esituses seda enam! Selle kontserdiga saab üks live-ajastu ka läbi, lavale tullakse viimast korda praeguses koosseisus!
STRYCH:9 tähistas tänavu alles oma esimest sünnipäeva, kuid selle lühikese ajaga on nad jõudnud ennast juba kodupubliku silmadesse ja kõrvadesse söövitada. Avalikkusele visati seedimiseks ette mitu videot ja täispikk album “Parasiit”, millest parimaid palasid ka võimsa aastalõpuka puhul eksklusiivselt Tallinnas läbi närida saab.
Uksed avanevad juba kell 18 ja tõenäoliselt peab pidu läbi olema kell 23. Piletid vaid ukselt, 15 euri, üritus on vanusepiiranguta!

Detailid

Kuupäev:
L 18.12.2021
Aeg:
18:00
Hind:
15€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/352079606723022