Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Goresoerd, Tankist, Pridian, Humanity

R 24.11.2023 kell 19:00

15€
GORESOERD ei maga ja annab turmtuld nii vanast torust kui testib ka uuemaid raudu, andes oma konserdiga maitsta killukest uuest materjalist. “Nagu kõik siin ilmas, on seda ka aasta 2023 ajutine. Ilmselgelt on kooljakuu viimane nädalavahetus parim aeg tõsta klaas kadunukse mälestuseks ja tervitada peatselt saabuvat. Püsige valvel sest öös on asju, mida Goresoerd kindlasti ilusamaks ei tee! Kohtume 24. novembril Tapperis ja seniks… raisakullid lennake!!!”
Kümne tegutsemisaastaga end Eesti praegusaja thrash metal’i lipulaevaks mänginud TANKIST naaseb pealinna kõige kultuslikumasse rokiklubisse, kaasas läbilõige karjääri teravamatest lugudest. Publikule avatakse Tankisti eri ilmed. Sirgjooneline thrash metal? Jah. Keerdkäike tulvil progressiivne thrash? Jah. Uuel albumil uurida võetud blacki ja deathi sugemed? Loomulikult. Ja veel midagi ennekuulmatut!
PRIDIAN on kaasaegne metalbänd Eestist, loodud aastal 2018. Pridian maalib oma muusikas modernsest metalist ning industriaalmuusikast põimitud helimaastikke. Oma madalale häälestatud riffide ning industriaalsete elektrooniliste soundidega suudab Pridian raputada nii lavalaudasid kui rahvahulki.
HUMANITY andis oma esimese kontserdi Tapperis umbes täpselt aasta aega tagasi. Nüüd on nad tagasi võimsamalt kui kunagi varem! Vahepeal on Humanity loonud albumi jagu karmi, mitmekülgset, tehnilist aga eelkõige kvaliteetset death metalit, mida kõike tasub kindlasti lava ette nautima tulla.

Detailid

Kuupäev:
R 24.11.2023
Aeg:
19:00
Hind:
15€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/2458712874302463