Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

HRL 2022 afterparty: Red Fang (US)

P 3.07.2022 kell 19:00

30€
Eelmüük: https://fienta.com/et/hrl-afterparty-redfang-tallinn
HRL käepaelaga pilet ukselt 30€.
Omanäoliste muusikavideote ja murevaba suhtumisega nime teinud bänd on uuekooli stoner rock laine üks suuremaid nimesid. Red Fangi eetos on suitsetada kivi, juua õlut ja mängida lolli, ning siis otseloomulikult astuda stuudiosse ning täieliku loominguvabadusega kütta sealt välja misiganes nende hingesopis peitub. Seda lähenemist on eriti hästi tunda nende viimasel albumil “Arrows”.
Vastupidiselt paljudele oma aja bändidele, ei karda Red Fang ujuda vastuvoolu ja pista muusikasse sisse parajas koguses huumorit, mis bändi kitarristi ja laulja Bryan Glies sõnul on lihtsalt nende iseloomu peegeldus. Just läbi muusikavideote on Red Fang andnud edasi oma taju heale naljale, nende endi sõnul on selle võimalikuks teinud Rob McConaughy, kelle videod lugudele nagu “Prehistoric Dog”, “Wires” jpt on kandnud edasi just seda õiget vaibi. Red Fangi olemuses on toores enesekindlus, mis väljendub nii muusikalistes katsetustes kui ka julguses hoida iseenda identiteeti, sõltumata sellest kuivõrd kohatu see skeene kontekstis tunduda võib.
Red Fang on bänd, kes meenutab meile kõigile, et elu ja ka raskemuusika ei pea nii tõsised olema, kuigi me vahel muudmoodi justkui ei oskakski.

Detailid

Kuupäev:
P 3.07.2022
Aeg:
19:00
Hind:
30€
Koduleht:
chttps://www.facebook.com/events/1360091334479479