Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Igorrr [FR] / Otto Von Schirach [USA] / Drumcorps [USA]

T 26.04.2022 kell 19:00

20€ – 25€
Sügisel jõuavad Eestisse 3 breakcore legendi – Igorrr, Otto Von Schirach ja Drumcorps
24. novembril esinevad Tallinna rokiklubis Tapper kolm kuulsama otsa breakcore skeene aktiivsemat tegutsejat – Igorrr, Otto Von Schirach ja Drumcorps.
Igorrr, kes on tuntud eelkõige barokkmuusika, ooperi ja metali breakcore’ga kokku liitmise poolest, avaldas selle aasta kevadel albumi “Spirituality and Distortion”, mille tuuri raames ka bänd Eestisse jõuab. Kui album ilmus, heideti sellele ette ainult seda, et võibolla ei peaks aasta 2020 parim album juba märtsis välja tulema. Igorrr, algsena prantsuse multitalendi Gautier Serre sooloprojekt, on avaldanud 6 albumit ning teinud koos plaate breakcore skeene suurnimedega nagu Bong-Ra ja Ruby My Dear. Tänaseks on Igorrr muutnud neljaliikmeliseks supergrupp-bändiks, kelle liikmed on mänginud erinevates maailma tasemel bändides nagu Soulfly, Havok, Öxxö Xööx jt; ning bändi vokalistide hääled on esindatud pea kõikidel meloodilise breakcore põhialbumitel.
Otto Von Schirach on IDM ja breakcore artist Miamist, kes alustas muusikategevusega 90.ndatel, hakates pidudel DJ-na muusikat mängima ning seejärel seda ise kirjutama. Aastal 2001 andis ta välja oma esimese albumi “8000. B.C.” omaenda plaadifirma Triangle Earth alt. Schirach on paljude artistidega töötanud muusika produktsiooni ja remiksi valdkonnas ning tuuritanud artistidega nagu Atari Teenage Riot ja Skinny Puppy, kellest viimase kahel albumil on ta märgitud muusika kaasautoriks. Ta fenomen on umbes nagu Tommy Cashil – suurt rolli mängib visuaalne pool, riietus, lugude sõnad ja nimed, mis on enamasti üsna nilbed.
Drumcorps, tuntud ka kui Aaron Spectre, on Ameerika elektroonilise muusika üks huvitavamaid nähtusi, eksperimenteerides žanrites nagu glitch, chiptune, drum&bass, jungle, punk ja breakcore. Drumcorps on elektroonilise muusika maailmas üks lähedamaid vasteid metalile, pole ka ime – enne elektroonilise muusika maailma sukeldumist mängis ta trumme erinvates hardcore bändides. Aaron Spectre on avaldanud pea lugematul määral plaate erinevate nimede alt.
Piletid juba on müügil Ticketeris.

Detailid

Kuupäev:
T 26.04.2022
Aeg:
19:00
Hind:
20€ – 25€
Koduleht:
www.ticketer.ee/igorrr-otto-von-schirach-drumcorps