Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Left To Die (USA) + Incantation (USA)

T 27.08.2024 kell 19:00

20€ – 30€
Kogege death metal’i toorest jõudu 27. augustil klubis Tapper kahe legendaarse bändi seltsis: Left To Die ja Incantation!
Left To Die, mis koosneb endistest Deathi muusikutest, sealhulgas Terry Butlerist ja Matt Harveyst, äratab ellu ikoonilise bändi Deathi varajased sügavad saundid. Nendega koos astub laval üles Incantation, mis on žanri tumedama kõlaga esindaja, tähistades 35 aastat vankumatut death metal’it.
Olge tunnistajaks bändi Left To Die piirideta esinemisele, kust võtavad osa Terry Butler (tuntud ka bändist Obituary) ja Matt Harvey (tuntud bändidest Exhumed ja Decapitator). See jõuline nelik taaselustab kõige tooremaid ja metsikumaid laulusid Deathi algusaegadest. Võite oodata rännakut ajas tagasi 1988. aastasse muusikažanri juurte juurde, sest esinemine tuleb sama äge ja kompromissitu nagu originaalis. Ärge jätke kasutamata seda haruldast võimalust death metal’i ajalugu uuesti läbi elada.
Incantation, mille eestvedaja on John McEntee, tähistab 35 aastat halastamatut death metal’it. Ajakulgu trotsides on nende muusika sama jõhker ja intensiivne kui varem. Klassikaliste albumite nagu „Onward to Golgotha“ ja „Mortal Throne of Nazarene“ fännid avastavad, et bändi uuem materjal on sama raevuka hingega. Valmistuge etteasteks, mis on täis tumedaid, süngeid meloodiaid ja brutal doom metal elemente – see on tõeline tunnistus Incantationi vankumatust võimust.
Piletid on müügil Fienta.ee.

Detailid

Kuupäev:
T 27.08.2024
Aeg:
19:00
Hind:
20€ – 30€
Koduleht:
https://fienta.com/left-to-die-incantation-tapper-tallinn