Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Malevolent Creation (usa) + Intrepid

R 29.09.2023 kell 19:00

25€ – 30€
Oodata on erakordselt intensiivset metalmuusika õhtut, kui legendi staatuses Malevolent Creation astub 29ndal septembril lavale klubis Tapper!
Aastal 1987 Buffalo, New Yorgist alguse saanud Malevolent Creation tõmbas põrandaaluses skeenes oma karjääri käima, jagades oma esimest demo käest kätte. Soovides, aga laiendada oma haaret, kolisid nad USA death metali hälli Floridasse, kus nad pressisid tuhat koopiat oma teisest demost, mis veelgi arendas nende mainet.
Morrisound stuudios, Scott Burnsi valvsa pilgu all valmis nende kolmas demo, mis jõudis ka Roadrunner plaadifirmani. Nende kõigi omavahelisel koostööl lindistati 1991 debüütalbum nimega The Ten Commandments, mida peetakse üheks märkimisväärsemaks debüütalbumiks žanri ajaloos.
Üks bändi tundemärke on veel kõrge kaadrivoolavus, tsiteerides asutajaliiget ja kitarrivirtuoosi Phil Fascianat – “If you’re too slow, you’ve got to go” siis aeglastele muusikutele bändis kohta ei leidu. See suhtumine on bändi loomingu hoidnud järjepidevalt kompromissitu ja brutaalsena. Albumid nagu Retribution ja Stillborn on bändi jäädvustanud death metali ajalukku.
Tuntud, kui death metali Mike Tyson, Malevolent Creation on alati hoidnud oma rada, isegi pidevate koosseisu muudatustega pole nad lasknud muusikale nõrkust sisse, vaid lisanud põnevaid nüansse, hoides oma staatust enda fännide ees.

Detailid

Kuupäev:
R 29.09.2023
Aeg:
19:00
Hind:
25€ – 30€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/312100907900336