Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Moonspell (por), Rotting Christ (gre)

N 28.11.2019 kell 19:00

25€ – 30€

Metal-legendid Moonspell ja Rotting Christ novembris Tallinnas.

28. novembril annavad Tapperis kontserdi kaks tõelist Lõuna-Euroopa metal-muusika legendi – Moonspell Portugalist ning Rotting Christ Kreekast. Moonspell toob teieni oma viimase suurteose “1755”, tehes veel viimase pausi enne stuudiosse sulgemist, ning Rotting Christ esitleb täna ilmuvat uut albumit “The Heretics”.

Moonspell on ikooniline Portugali metalbänd, mis alustas tegevust aastal 1992. Nende viimane album “1755” on ajaloo ja metal-muusika tihe segu, mis räägib loo Lissaboni kurveimast päevast – 1. novembril 1755 toimunud katastroofist. Ühest ajaloo ohvriterikkaimast maavärinast inspireeritud album on Moonspelli 13. stuudioalbum ning antud kontsert üks viimaseid enne, kui bänd sulgeb end stuudiosse, et hakata salvestama järgmist, 2020 Napalm Recordsi alt ilmuvat plaati.

Rotting Christ Kreekast on sama kange legend ning tegutsenud nüüdseks juba üle kolme kümnendi, alustades 1987. Meeldetuletamist väärib seegi, et oma esimese ametliku demoga “Satanas Tedeum” olid kreeklased jõuliselt teise laine black metalile alusepanijate hulgas – fakt, mis kipub ununema hilisema Skandinaavia domineerimise taustal. Uus album järgneb nende äärmiselt edukale plaadile “Rituals” (2016) ning bänd tõestab, et on tippvormis. “The Heretics” jätkab eri kultuuride müütilise pärandi uurimist, pakkudes seekord muusikalist seiklust religioossete sõdade, Zoroastrismi ning igavese hea ja halva võitluse ainetel.

Kaks korduvalt ennast äärmiselt tugeva live-bändina tõestanud legendi jõuavad kontserttuuriga Tallinnasse 28. novembril. Kontserti korraldab Damn.Loud.

Veebis on piletid on saadaval Ticketeris:
http://ticketer.ee/moonspell-rotting-christ-tapper-tallinn
Soodsamad erikujundusega piletid jõuavad müüki 22. veebruaril – Tallinnas kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja Sveta Baaris (Telliskivi 58), Tartus klubis Underground (Küütri 7).

Detailid

Kuupäev:
N 28.11.2019
Aeg:
19:00
Hind:
25€ – 30€
Koduleht:
https://www.ticketer.ee/moonspell-rotting-christ-tapper-tallinn