Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Nervy (rus)

L 23.11.2019 kell 19:00

20€ – 35€

Aasta alguses avaldasid muusikud oma uue albumi – kuues album nimega „Mosh ja depressioon”. Ja kohe sõitsid ulatuslikule tuurile, et toetada albumi avaldamist. Riiast saab õnnelik linn, mille elanikud kuulevad kõiki uusi laule albumist ja muidugi ajaga kontrollitud hitte.

““Mosh ja depressioon” on mineviku ja tuleviku vaheline koostöö. Need on uued ja vanad trackid, kuid värske muusikalise töötlemisega – räägib bändi laulja Zhenya Milkovsky. – Me esitame, lõpmatute tuuride abiga välja töötatud, ideaalse programmi, me valime parima ja kõige asjakohasema. See kontsert on läbimurre! Loodame, et meie kuulajad toetavad meid, kes nagu meie, ei ole ükskõiksed meie elava muusika saatuse suhtes meie riigis. Nüüd teeme sammu rockmuusika tulevikku – juba nüüd!”

“Nervy” aktiivselt ja nõudlikult gastroleerivad Venemaa, Ukraina, Valgevene ja Balti riikide linnades. Ainuüksi 2018. aasta jooksul andsid muusikud 80 sooloelektrilist kontserti. Lisaks ei ole meeskond väsinud, et avaldada singleid, klippe ja luua uut muusikat, olles viimase 9 aasta vältel populaarsuse lainel.

Detailid

Kuupäev:
L 23.11.2019
Aeg:
19:00
Hind:
20€ – 35€
Koduleht:
https://tarantula.ee/event/43