Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

NIHILISTIKRYPT, INTREPID, NUCLEAR MONARCH, VALDIS

R 29.04.2022 kell 19:00

10€
29. aprillil ägisevad Tapperi alustalad metalse raskuse all – laval on tervelt neli toekat tegijat!
NIHILISTIKRYPT on 2004. aastal alguse saanud peamiselt brutaalne, aga ka kohati meloodilise ja progressiivsete meeleolude ääremail ekslev, ent siiski halastamatu in-your-face female-fronted death metal bänd. Lavale tuuakse seekord oma värskeim album „Diemension” täies pikkuses ja õiges lugude järjekorras. Hea käitumise korral lisatakse ka valitud palad eelmiselt kahelt albumilt PLUSS üks spetsiaalselt välja valitud unehäireid põhjustav rariteet, mis pole vähemalt 10 aastat lavalaudadele jõudnud. See on väärt (hiljem unes) nägemist ja kuulamist!
INTREPID on 2016. aastal Tallinnas sündinud Eesti death metal’i ansambel. 31. märts 2020 ilmus nende esimene album “Unused Imaginative Capacity”. Sama aasta oktoobris sõlmisid nad ka 3-aastase lepingu USA firmaga Knife Fight Media, kes on varasemalt koostööd teinud mitmete metal-maailma suurkujudega, nagu näiteks Morbid Angel, Type O Negative, Sepultura, Nile, Mayhem jpt.
NUCLEAR MONARCH on 6-liikmeline industrial death doom metal bänd Tallinnast! 10 aasta jooksul on välja antud üks EP nimega “Eternal Walk” ning hetkel tegeletakse uue EP salvestusega ja välja andmisega. Muusikastiili iseloomustab kerge industriaali sündiga vürtsitatud nii kiire kui ka aeglaste käikude segu mida saadab madal vokaal.
VALDIS on 2019. aastal loodud viieliikmeline thrash/death metal ansambel pärnumaalt. Kiiret ja aeglast rütmi taguvale trummile külge keevitatud rasked kidrakäigud ning tõrrepõhjast põrgulik vokaal.

Detailid

Kuupäev:
R 29.04.2022
Aeg:
19:00
Hind:
10€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/1118731088700061