Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

PRETERNATURAL (lat), SURGENT, KOLMTEIST

R 8.04.2022 kell 19:00

10€
Tapperil on au avada kevadhooaeg tehnilis-metalse stardipauguga! Lavale astuvad lõunanaabrite atmosfääriline-ekstreemne Preternatural, meie oma death-metali nelik Surgent… ja neile kahele tuleb peatselt lisa!
PRETERNATURAL on kostitanud kuulajaid juba aastast 1999 black’ilikku atmosfääri rüütatud death metaliga, mida vürtsitavad atmosfäärilised taustad ning ulmevallast ja õudusunenägudest inspireeritud laulutekstid. Hetkel on bänd salvestamast järjekordset albumit nimega “Introvert” ja Eesti publikule saab kõlama enam kui üks uus lugu.
SURGENT on death metalit viljelev nelik, mille segu vanakoolist ja moodsamatest mõjutustest mõjub värske tõlgendusena ammu tallatud rajast pikaaegsemalegi metali fännile. “Kõik meie lood on purustavalt rasked ja vürtsitatud veidrate taktimõõtudega, kuid samas on siduvaks materjaliks Gojirast ja Devin Townsendist mõjutatud meloodilised partiid ning laulude selge struktuur,” räägib kitarrist Jaan Varts. Surgenti moodustavad Eesti rocki ja metali pikaaegsed tegijad Jaan Varts kitarril ja bassist Jüri Tarkpea Horricane’ist, Paeanist tuntud laulja Endrik Salak ning Ocean Districtsi ning paljude muude nimekate rock bändide trummar Sten Loov.
KOLMTEIST on 2001. aastal Tõrvas loodud kolmeliikmeline rockbänd. Aastate jooksul on vahetunud bändi nimi ja muutunud stiil ja kõla ning keel, milles lauldakse, aga koosseis on püsinud muutumatu. Rain laulab ja mängib kitarri, Helmer mängib bassi ja laulab ning Lembit mängib trummidel. Mängime sirgjoonelist rocki, metali käikudega. Laulud räägivad olnud ja tulevastest sõdadest ja inimeseks olemisest. Esikalbum „Mustad linnud“, salvestati 2012-2016, ilmus 2017. aastal.
Uksed üritusele avatakse 19:00 ja pilet maksab 10 euri.

Detailid

Kuupäev:
R 8.04.2022
Aeg:
19:00
Hind:
10€