Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Psychoterror, Paranarkar, Keskkool, Nahakiin

L 16.09.2023 kell 19:00

10€
PSYCHOTERROR – see on psühhoos, kataklüsm ahvide planeedi ummiktänavas. See on suure venna perse surve alt vabanenud energia, mis sulle jalaga näkku lööb. Psychoterror – see ongi õnnistus vaimust vaevatuetele, melanhoolne taevatee keset olemise talumatut palavikku.
PARANARKAR on Tartust pärit “edgecore” band, mille eesmärk on luua võimalikult kohutavat muusikat. Peamiselt räägivad lood ühiskonna pahemast poolest ja inimeste haigetest arusaamadest ning tegudest. Kui tunnete, et teid kõnetab üleval kirjutatu, pöörduge lähima arsti või apteekri poole
KESKKOOL on 4-liikmeline koosseis, mis tuli kokku 2020. aasta lõpus ja pool-naljaga kirjeldavad nad ennast kui nelja luuserit Tallinnast, kes kutsuvad endid punkbändiks, kuid laenavad ideid igast ettejuhtuvast žanrist. Nii leiab bändi repertuaarist rütmikat punki, raskemaid crustilaadseid toone kui ka mõjutusi erinevatest metali žanritest.
NAHAKIIN on Tartust pärit nelja liikmeline bänd. Nad teevad muusikat ja esinevad inimestele… kõvasti. Üldiselt sisaldavad nad muusikat. Muidugi võite ise žanrid määrata ja nerdid olla aga…. keda kotib.

Detailid

Kuupäev:
L 16.09.2023
Aeg:
19:00
Hind:
10€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/320716737184715