Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Reede 13 – Catafalc, Deceitome, Surgent, Koffin klubis Tapper

R 13.11.2020 kell 19:00

10€
13. märtsil, kui kuulutati välja eriolukord, oleks pidanud toimuma see sõge reede oma algupärases vormis. Nüüdseks on olukord saanud veidi taheneda ja tulemas korralik death-metal õhtu.
Laval:
CATAFALC
DECEITOME
SURGENT
KOFFIN
Covid 19 on nohu võrreldes CATAFALC 1999-ga. Kodumaine death metal bänd on läbi kahe aastakümne muteerunud tapvamaks kui kunagi varem, puudub vaktsiin, puudub ravi, lõpp on aeglane ent piinarikas. Tule veendu ja kahetse!
DECEITOME on vanakooli death metal bänd Tallinnast, kelle soundi suurimaks mõjutajaks on 90ndate alguse Stockholmi death metal. Antud esinemine jääb ka selles koosseisus bändi viimaseks, sest toimub trummar Are ärasaatmine uutele radadele. Soovime talle edu edasistes tegemistes!
SURGENT on Tallinna surmanelik, mille segumasinas pöörleb klassikaline vanakool ja uuem kraam Gojira ja Devin Townsendi stiilis. “Kõik me lood on purustavalt rasked ja vürtsitatud veidrate taktimõõtudega, kuid samas on siduvaks materjaliks meloodilised partiid ning laulude selge struktuur,” räägib kitarrist Jaan Varts. Puhkusele jäänud Horricane’i ridadest tulnud Varts ja bassimees Jüri Tarkpea hakkasid uusi ideid salvestama 2017. aastal ja kui sellest sündinud Surgenti ridadesse astusid Paeanist tuntud laulja Endrik Salak ja Ocean Districtsi trummar Sten Loov, hakati vaatama ka live-võimaluste suunas.
KOFFIN on 2019. aastal asutatud vanakooli death metal bänd. Noored ja vihased tartlased segavad kokku Thrashi mõjutusega USA death metalit ja Skandinaavia death metali madalat gruuvi.
Uksed kell 19, pilet 10, üritus on vanusepiiranguta. Kärakat saab baarist keskööni.

Detailid

Kuupäev:
R 13.11.2020
Aeg:
19:00
Hind:
10€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/358398972068075