Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Strych:9 – PARASIIT albumi esitluskontsert + SOLD ja Surgent

R 18.06.2021 kell 19:00

8€ – 10€
Strych:9 on 2018. aastal Tartus asutatud viieliikmeline raskemuusikat viljelev grupeering, mille muusikat iseloomustab omapärane segu nu-, death- ja industrial metalist. Bändi esimene laia kõlapinda leidnud debüütsingel «Sacrifice» ilmus 2020. aasta septembris ning siiani on koos singlitega välja antud kolm muusikavideot. 2021. aasta mais avalikustati bändi debüütalbum «Parasiit». Bändi toob esmakordselt Tallinnasse oma palavalt oodatud võimsa ja energilise show. Õhus saab olema elektrit!
Strych:9 on Facebook: https://bit.ly/3bnRoh7
Parasiit on Youtube: https://youtu.be/b_cufyEPW2k
SOLD on uus modernset metalit viljelev kodumaine bänd, mille muusika on segu rasketest riffidest ja kiiretest meloodilistest soolodest. Väheste metalbändidena Eestis hõlmab SOLD endas kahte vokaali – puhast ja võimast naishäält ning karmi ja ekstreemset growli. SOLDi muusika on tõeline rünnak ning vastandlike vokaalide vaheldumine on samaaegselt nii rahustav kui ka metsik.
Pärast aastast vaikust on bänd naasnud uue hoo ja sihikindlusega ning uueks naislauljaks on saanud kunagine superstaarisaate favoriit Anne Arrak. 28.02.20 ilmus nende esimene EP „Empty Words“, mis sai otsekohe palju head vastukaja nii fännidelt kui kriitikutelt. Ühtlasi anti 2020 aasta alguses välja ka kaks muusikavideot, mis on tehtud koostöös Alexandr Korsakiga Venemaalt (Black Line Films). See Tallinna bänd on äärmiselt motiveeritud võitma kõikide raskemuusika fännide südameid!
Empty Words: https://bit.ly/3fyjFoG
SOLD Facebookis: https://bit.ly/3wYuZk7
SURGENT on Tallinna surmanelik, mille segumasinas pöörleb klassikaline vanakool ja uuem kraam Gojira ja Devin Townsendi stiilis. “Kõik me lood on purustavalt rasked ja vürtsitatud veidrate taktimõõtudega, kuid samas on siduvaks materjaliks meloodilised partiid ning laulude selge struktuur,” räägib kitarrist Jaan Varts. Puhkusele jäänud Horricane’i ridadest tulnud Varts ja bassimees Jüri Tarkpea hakkasid uusi ideid salvestama 2017. aastal ja kui sellest sündinud Surgenti ridadesse astusid Paeanist tuntud laulja Endrik Salak ja Ocean Districtsi trummar Sten Loov, hakati vaatama ka live-võimaluste suunas.
Beast of Prey: https://bit.ly/3yK8eC5
SURGENT Facebookis: https://bit.ly/3c7M7f3
Ürituse pilet: esimesel tunnil 8€, ülejäänud õhtu 10€

Detailid

Kuupäev:
R 18.06.2021
Aeg:
19:00
Hind:
8€ – 10€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/139350361590479/