Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Suffocation (US), Psycorepaths (GR), Intrepid (EE)

L 22.04.2023 kell 19:00

25€ – 35€
Damn.Loud esitleb: kaasaegse death metali üks suurimaid kujundajaid Suffocation esineb esmakordselt Eestis, rokiklubis Tapper! Erikülaliseks Intrepid oma esimese Eesti laiviga peale suurt Euroopa turneed.
Suffocation on mitmekümne aasta jooksul ehitanud üles maine endale kui Ameerika death metali üks järjepidevamaid ja karistavamaid kooslusi, keda peetakse paljude poolt oma žanri etaloniks. Nende debüütalbumit “Effigy of the Forgotten” (1991) peetakse senimaani musternäiteks kaasaegsest death metalist. Hullumeelsed vokaalid lajatakse tugevale kitarripõhjale, põletav kiirus, ränk brutaalsus ja tipptasemel laulukirjutamine koos rütmilise akrobaatikaga teebki kokku selle, mis on Suffocation. Viska vahele mõned slam riffid ja breakdownid ja sünnib midagi enneolematut. Breakdownid, mis on Suffocationi üks firmamärke, oli ka inspiratsioon deathcore’i kui žanri tekkele. Brutaalsuse ja tehnilisuse vahel põiklev bänd on leidnud omapärase tasakaalu, mille sarnast pole uuesti suudetud luua.
Aastal 2023 aga on Suffocation endiselt siin ja loorberitele pole puhkama jäädud. Bänd on tihtilugu tuuridel ning oma viimast albumit “… Of the Dark Light” kirjutas bänd neli aastat, teades kuivõrd suur konkurents on neil uute bändidega, kes innoveerivad täpselt sama pühendumusega nagu nemad tegid 90datel. “… Of the Dark Lightil” keeratakse volüüm aga põhja ja esimesest loost viimaseni on see võimas, tehniline ja metsik. Üks on selge — Suffocation tegutseb ikka selle nimel, et areneks nii death metal kui ka kõik, mis selle alla kuulub ja sellest edasi sünnib. Anname au innovaatoritele!
Suffocationiga astub koos lavale ka Eesti suurim uus metal lootus Intrepid, kes käis hiljuti Euroopa tuuril koos Ameerika death metal bändide Monstrosity ja Originiga Euroopa tuuril.
Kaks generatsiooni, võimsad helid, brutaalsed riffid ja suured breakdownid — kontsert kus täielikult maha slammida.
Piletid müügil 6. veebruarist.

Detailid

Kuupäev:
L 22.04.2023
Aeg:
19:00
Hind:
25€ – 35€
Koduleht:
https://fienta.com/et/suffocation-tallinn