Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Swallow the Sun (fin) acoustic + full 20th anniversary gig!

N 20.02.2020 kell 19:00

20€ – 30€
Swallow the Sun väisab juubelituuri raames klubi Tapper
 
Põhjanaabrite doom-metali suurnimi Swallow the Sun teeb 20. juubeli tähistamiseks tuuri, mis lisaks Soomele jõuab 20. veebruaril otsapidi ka Tallinnasse klubisse Tapper. Iga kontsert koosneb akustilisest kavast, millele järgneb täispikk live.
 
Swallow the Sunil on Eestiga erisuhe – andsid nad ju meie Hard Rock Laager festivalil oma esimese väliskontserdi ja peale seda on saatnud bändi tohutu menu igas maailmanurgas.
 
Nende esimene album “The Morning Never Came” nägi ilmavalgust aastal 2003, nüüdseks on stuudioalbumeid väljas juba kümme ja neist viimane, “When a Shadow Is Forced Into the Light” jõudis Soome plaadimüügiedetabelites esikohale. Lisaks on bändil ette näidata üle 800 kontserdi, sealhulgas 13 Euroopa ja 8 Ameerika tuuri ning esinemised Jaapanis, Hiinas, Iisraelis ja Lõuna-Ameerikas.
“20 Years of Gloom, Beauty and Despair Tour” väisab 10’t linna ning pidustuste lõppakord antakse koduses Jyväskyläs.
 
Tuuri keelpillikvarteti toel esitatav akustline kava koosneb albumi “Beauty” lugudest; sellele järgneb peale väikest vaheaega Swallow the Suni täisvõimsusel kontsert, mille lood pannakse paika fännihäälte abil. Enda sooviloo saad esitada bändi ametlikul Facebooki lehel.
 
Piletid Swallow the Suni juubelikontserdile tulevad müügile 29. novembril kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades. Soodsamaid fännipasse saab olema piiratud kogus müügil klubides Woodstock ja Tapper. Uksed avatakse kell 19:00 ja üritus on vanusepiiranguta.

Detailid

Kuupäev:
N 20.02.2020
Aeg:
19:00
Hind:
20€ – 30€
Koduleht:
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/metal/swallow-the-sun-fin-302841/