Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Tapperi aastalõpukas: HERALD, SOLD, PRIDIAN, SKY DOWN

R 30.12.2022 kell 19:00

15€

Tapper veab mööduvale aastale tulise joone alla! Lööme silmad särama, hinge hõiskama ja tõmbame riiulid kuivaks! Laval:

HERALD
SOLD
PRIDIAN
SKY DOWN

Uksed kell 19, pilet 15, pidu kuniks rahval rammu! Üritus on vanusepiiranguta!

HERALD annab 2022. aasta viimase kontserdi Tapperis paljukuulnud ja -näinud seinte vahel. Herald on Tapperis esinenud lugematu arv kordi, kuid sedapuhku pühib Herald tolmu mõnelt oma repertuaarist leitud väga harva mängitud loolt. Pärleid kavasse pikime igalt meie albumilt, alustades “Heavy Metal Wakes The Beastist” (2005) kuni “Kuradini” (2020) välja. Kodutööks jääb fännidele kõikide vanade ja väga vanade lugude sõnad üle korrata. Kohtume Tapperis!

SOLD on modernse metali grupp, mis tegutseb aastast 2018 ning hõlbab endas kahte tugevat liidvokaali, üks käre ja mahlane ning teine puhas ja jõuline. Sellel aastal anti välja videosingel “Beast Inside” ning järgmise aasta alguses on oodata uut lugu. Ka Tapperis tulevad esitusele lisaks vanematele lugudele paar värskemat pala!

PRIDIAN (ex-ÆØNS) esitleb esmakordselt pärast nime- ja stiilivahetust uut kava! Esitamisele tulevad juba tuntud lood eelneva kauamängiva “The Rotten Unknown” albumi pealt, mis nomineeriti aasta metalalbumi auhinnale 2021 EMA galal. Lisaks ka täiesti uued palad mis pakuvad esmakordset pilguheitu Pridiani uue materjali tulevikku!

SKY DOWN on võimsa naisvokaaliga, moodsate atmosfääriliste sündisaudidega efektne hard rock! Uuenenud koosseis ei anna võimalustki jääda ükskõikseks – tule ja naudi mõnusat feelingut veel enne aastavahetust!

Detailid

Kuupäev:
R 30.12.2022
Aeg:
19:00
Hind:
15€
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/392317223054319