Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

The Black Dahlia Murder [USA] / Rings of Saturn [USA] | Tapper

P 20.02.2022 kell 20:00

20€ – 28€

The Black Dahlia Murder on valmis saanud uue albumiga „Verminous“ ja on valmis Tapperi lavalauad kuumaks kütma juba 14. veebruaril 2021. Nendega ühendavad jõud Rings of Saturn ja Viscera.

Meloodilist surmametalit viljeleva The Black Dahlia Murderi uus kauamängiv „Verminous“ on koosseisu seni kõige dünaamilisem, sütitavam ja emotsionaalsem väljalase, kaotamata sealjuures kübekestki bändi raskekoelisusest. Vokalist Trevor Strandi sõnul on tänase seisuga tegemist bändi parimate lugudega, sest iga muusikapala sel albumil on justkui elav ja hingav olend.

Eelmisel oktoobril viienda albumiga „Gidim“ välja tulnud Texase grupp Rings Of Saturn tutvustab uut materjali lõpuks ka eesti kuulajaskonnale. Plaat võtab kõigi kauaaegsete fännide rõõmuks muusikalise teekonna tagasi bändi algusaastate helipildi juurde, ent üllatab samas ka uute ideede ja heliliste eksperimentidega.

Veidi üle aasta tegutsenud Viscera avaldas oma esimese singli „Lamb of the Slaughter“ 2019. aasta oktoobris. Nad kirjeldavad oma muusikat kui tugevat segu veekindlatest polürütmidest ja sünkoopimisest. Viscera on võimsust koguv torm, kes on valmis tulevikus oma tõelist jõudu näitama.

Piletid nüüd müügil: https://www.ticketer.ee/the-black-dahlia-murder-rings-of-saturn-viscera

Detailid

Kuupäev:
P 20.02.2022
Aeg:
20:00
Hind:
20€ – 28€
Koduleht:
https://www.ticketer.ee/the-black-dahlia-murder-rings-of-saturn-viscera