Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

The Black Dahlia Murder (usa) + support

T 16.04.2019 kell 20:00

18€ – 20€

Eelmisel aastal oma kaheksanda albumi välja andnud Detroiti bänd The Black Dahlia Murder jõuab tuuriga ka Eestisse ning annab 16. aprillil kontserdi Tapperis.

Kaheksas täispikk “Nightbringers” on 34 minutit meloodilist death metal kütet, mis on saanud kriitikutelt igati positiivse tagasiside. “The Black Dahlia Murder on alati olnud muljetavaldav bänd, kuid “Nightbringers” on kindlasti üks nende parimaid ning bänd toimib paremini kui kunagi varem. Seal on elemente varasemast materjalist, kuid need on saanud värske sära ja tunnetuse,” kiitis ajakiri Exclaim arvustuses. “Palad nagu “Matriarch” tuletavad meelde, miks sa üldse kunagi meloodilist death metalit kuulama hakkasid; samas kui “Jars” või “As Good As Dead” demonstreerivad bändi mitmekülgseid mõjutusi,” jätkab Alternative Press. “Nagu “Nightbringers” tõestab, on võimalik nii katsetada ja avastada nii nende saundi piires kui selle piire nihutada. The Black Dahlia Murder on teinud mõlemal suunal suurepärast tööd,” kirjutab AllMusic ning Kerrang! ütleb, et tegemist on algusest lõpuni tõelise loomaga.

Tallinna kontserdi pileteid saab hankida juba Ticketeri vahendusel: https://www.ticketer.ee/black-dahlia-murder/

Piiratud koguses eridisainiga pileteid saab osta pubist Woodstock (Tallinn) ja pubist Undeground (Tartu) alates 30.11.2018.

Detailid

Kuupäev:
T 16.04.2019
Aeg:
20:00
Hind:
18€ – 20€
Koduleht:
https://www.ticketer.ee/black-dahlia-murder/